Majowa Akademia Nieznanego Świata

Holistyczny warsztat; równowaga ciała, psychiki i duszy.

1-10 maja 2020, Ropki w Beskidzie Niskim

Bioenergoterapia, ustawienia hellingerowskie, terapia dźwiękiem, aromaterapia, synchronizacja półkulowa oraz eksterioryzacja, relaksacja, joga, bieganie po rozżarzonych węglach… czyli 10 dni wypełnionych wiedzą i praktyką w przepięknym, dzikim zakątku Beskidu Niskiego.

Możliwość głębokiej transformacji osobistej, uzdrowienia na poziomie ciała, psychiki oraz duszy. Zdobycie cennej wiedzy i umiejętności ze źródła od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Prowadzący; Agnieszka i Ryszard Gąsierkiewiczowie, Ryszard Ulman, Małgorzata Kronenberger.

Miejsce – Beskid Niski, ośrodek Ropki – Gąsierkiewicze, czyste ekologicznie, zaciszne miejsce wśród gór, lasów i łąk.

PROWADZĄCY:

Ryszard Ulman – inż. i mistrz naturoterapii i bioenergoterapii, ekspert radiestezji, trener psychobioenergetyki, jeden z czołowych polskich bioenergoterapeutów.  Bioenergoterapię praktykuje od 1981 roku, od 30 lat prowadzi autorskie szkolenia w zakresie tej metody przygotowujące do egzaminów państwowych na czeladnika i mistrza. Ryszard Ulman to ogrom wiedzy i doświadczenia, fascynujący mówca i przyjazna, charyzmatyczna osobowość.

Na warsztacie majowym – zajęcia z bioenergoterapii.

Małgorzata Kronenberger – dr nauk medycznych, muzykoterapeutka, jest wybitnym praktykiem  i wykładowcą. Od 30 lat prowadzi zajęcia warsztatowe łączące wykorzystanie dźwięku, ruchu oraz różnych form ekspresji dla potrzeb wspierania rozwoju indywidualnego oraz terapii. Specjalizuje się w terapii dźwiękiem przy użyciu mis, gongów oraz innych instrumentów, relaksacji, muzykoterapii, aromaterapii opartej o naturalne ekstrakty roślinne. Małgorzata to osoba o potężnej wiedzy i równie wielkim sercu.

Na warsztacie majowym – muzykoterapia, koncerty mis i gongów, aromaterapia, ćwiczenia rozciągające i joga, relaksacja

Ryszard Gąsierkiewicz – człowiek, który doświadczeniami, wykształceniem i wiedzą mógłby wypełnić kilka życiorysów… w pierwszym wykształceniu prawnik, z pasji przez wiele lat goprowiec i zawodnik sportowy, właściciel firmy szkoleniowej z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, trener rozwoju osobistego, jeden z pierwszych nauczycieli NLP w Polsce, od ponad 30 lat propagator psychotroniki, twórca Studium im. Ochorowicza edukującego w medycynie naturalnej oraz doradztwie osobistym. Pedagog, psychoterapeuta oraz mistrz w zakresie coachingu, wykładowca akademicki. Także mistrz bioenergoterapii i specjalista klawiterapii. Do tego doświadczenie życiowe ojca dużej rodziny, czyli potęga wiedzy, umiejętności i mądrości życiowej.

Na warsztacie majowym – synchronizacja półkulowa, eksterioryzacja, chodzenie po rozżarzonych węglach

Agnieszka Gąsierkiewicz – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej,  zafascynowana ustawieniami hellingerowskimi, które prowadzi jako jedna z pierwszych w Polsce terapeutek blisko 20 lat pracując zarówno z grupami, jak i z osobami w terapii indywidualnej. Trenerka NLP, certyfikowany coach, wykładowca akademicki. Razem z mężem Ryszardem założyli i prowadzą 18 lat Studium im. Ochorowicza oraz prywatnie tworzą rodzinę z pięciorgiem dzieci.

Na warsztacie majowym – ustawienia hellingerowskie