Małgosia Makowska-Brzychczyk

Jak rzekł klasyk „…mistrz nie jest kimś,kto czegoś uczy; mistrz to ktoś, kto zachęca ucznia do dołożenia wszelkich starań, aby odkrył to, o czym już wie” – kto poznał Pana Ryszarda, wie „co poeta miał na myśli” – ja mam to szczęście, że wiem

Alicja Stankiewicz

A ja miałam okazję współpracować i prowadzić zajęcia dla studentów Ryszarda. Gorąco polecam💕 Człowiek Mentor z prawdziwego zdarzenia.

Ada Jaśkiewicz

Pan Ryszard jest cudownych człowiekiem z ogromną wielowymiarową wiedzą. Szkoła którą skończyłam gdzie Pan Ryszard Gąsierkiewicz był naszym Mistrzem, była początkiem mojej wielkiej zmiany pod każdym względem. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Karolina Puchała-Ladzińska

Charyzma prowadzącego jest siłą tych zajęć, bije ona też od razu ze wszystkich wywiadów z jego udziałem, które można znaleźć w sieci. Dzięki tym studiom zrozumiałam jak pozbyć się ograniczających przekonań, jak nieustannie samemu się motywować, jak cierpliwie i konsekwentnie realizować swoje cele, jak być bardziej asertywnym, pewnym siebie i otwartym na innych, jak być zdyscyplinowanym w swoich działaniach, jak przepracowywać sobie negatywne sytuacje tak, by umieć dostrzegać w nich pozytywne aspekty.

Renata Czownicka

Dużym atutem jest ogromne doświadczenie prowadzącego. Zaletą jest też przewaga ćwiczeń nad wykładami. Praktyczne ćwiczenia pozwalają od razu przetestować wiedzę na sobie i innych. Można wybrać dla siebie, do pracy, do zastosowania w życiu te techniki, które nam najlepiej pasują.

Małgorzata Świętoń

Podjęłam studia ze względu na osobę pana Ryszarda Gąsierkiewicza. Na pewno doświadczenie i bogata wiedza pana Ryszarda, dodatkowo takie motywujące wydarzenie jak chodzenie po rozżarzonych węglach, to coś zupełnie nowego, w porównaniu z konkurencyjnymi studiami. Zrozumiałam jak postępować w trudnych momentach życia, jak sobie radzić z emocjami, wprowadzać zmiany w życiu, jak również zwiększać motywację u siebie i innych. Szczególnie inspirująca jest w tych studiach wiedza dotycząca psychiki ludzi i funkcjonowania ich w społeczeństwie.

Longina Ordon

Połączenie zagadnień coachingu z NLP daje zupełnie oryginalną jakość studiów. Wszystkie poruszane tutaj tematy i przekazywane treści nie są „oderwane” od codziennego życia (jak to zazwyczaj bywa na studiach), ale są bardzo praktyczne, do zastosowania w każdej życiowej sytuacji. Zajęcia mają charakter ćwiczeniowy i konwersatoryjny, co jest super. Dzięki studiom nauczyłem się jak robić w życiu to, co się lubi i cieszyć się życiem na co dzień. Dodatkowo chodzenie po ogniu to na pewno nietypowa oferta pokazująca, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Diana Tomza

Polecam studia każdemu kto chce pracować z ludźmi.

Radomir Kurzyna

Zdecydowanie te studia poszerzają horyzonty. Rzetelni, kompetentni wykładowcy, przyjaźnie nastawieni do studenta, z niesamowitym doświadczeniem, co ważne – czynnie pracujący w zawodzie coacha. Otrzymujemy uprawnienia do wykonywania zawodu coraz bardziej popularnego i potrzebnego na polskim rynku.

Sylwia Mańka

Była to dla mnie przygoda z samą sobą. Dziękuję głównie za zaangażowanie wykładowcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy wpłynęli na tak pozytywną atmosferę podczas wspólnych spotkań. Wiedza i szerokie doświadczenie prowadzących zapewnia wysoki poziom kształcenia.

Marcin Lamfer

Studia te były dla mnie pasjonującą przygodą intelektualną. Oprócz treści bezpośrednio związanych z kierunkiem studiów, dowiedziałem się bardzo dużo na swój temat. Materiał przedstawiony był w sposób praktyczny i niezwykle ciekawy. Zdobyte umiejętności pomagają mi na co dzień w życiu zawodowym i prywatnym.

Krystyna Majewska

Przychodząc na kurs, zastanawiałam się: „Co mnie tam spotka?”.
Już pierwsze zajęcia dały „dużo do myślenia” i stwierdziłam, że to jest to, o co mi chodzi. Zawsze przyjeżdżałam na zjazdy z chęcią, nauczyłam się wielu rzeczy, ale najważniejsze dla mnie to to, że zmieniłam parę ważnych rzeczy w moim życiu. Zmieniłam przyzwyczajenia i nawyki, które mi przeszkadzały w życiu i jestem z tego bardzo zadowolona.

Krystyna Majewska

Przychodząc na kurs, zastanawiałam się: „Co mnie tam spotka?”.
Już pierwsze zajęcia dały „dużo do myślenia” i stwierdziłam, że to jest to, o co mi chodzi. Zawsze przyjeżdżałam na zjazdy z chęcią, nauczyłam się wielu rzeczy, ale najważniejsze dla mnie to to, że zmieniłam parę ważnych rzeczy w moim życiu. Zmieniłam przyzwyczajenia i nawyki, które mi przeszkadzały w życiu i jestem z tego bardzo zadowolona.

  • Share :
  • Podziel się: